Pierwsza wizyta
Chcę abyś przed pierwszą wizytą nie stresował się i tracił czasu.
Sprawdź jak do mnie trafić: – kontakt

 

Na wizytę zabierz ze sobą badania obrazowe jeśli je posiadasz- zdjęcia rentgenowskie (RTG), rezonans magnetyczny (MRI), tomografię komputerową (CT).

Podczas terapii w Anszczak Terapia nie jest wymagane skierowanie. Natomiast jeśli są Państwo pacjentami pooperacyjnymi wymagam skierowania lub pisemnych zaleceń lekarza prowadzącego.

 

Proszę zabrać ze sobą wygodny strój – krótkie spodenki i koszulkę

 

Płatność za zabieg odbywa się jednorazowo po każdej sesji terapeutycznej.

Koszt wizyty do 50 minut – 150 zł

 

Informuję, że w chwili obecnej w gabinecie można dokonywać opłat za zabiegi gotówką lub systemem BLIK – przelew na telefon.

Jeśli jeszcze nie korzystali Państwo z systemu BLIK poniżej link z instrukcją korzystania z systemu.
BLIK – JAK KORZYSTAĆ    <——na stronie otwieramy zakładkę “przelew na telefon”

Na wizytę proszę pojawiać się o czasie.

Ile wizyt wystarczy, aby pozbyć się problemu?

Wszystko zależy od tego, jaki jest problem – u niektórych będą to dwie, trzy wizyty; u innych dziesięć, a dla innych osób najoptymalniejszym będzie rozwiązanie rzadszych, ale regularnych wizyt (regularnie 1-2 w miesiącu). To wszystko omówimy podczas pierwszej wizyty.

Ilu z czytających to osób bóle czy dolegliwości ma od dawna, a o terapii, ćwiczeniach czy relaksacji ciała przypomina sobie dopiero wtedy, gdy ból staje się nie do wytrzymania i wywołuje ograniczenia funkcjonowania. Niestety wtedy czas powrotu jest znacznie dłuższy niż w przypadku regularnego dbania o siebie i swoje ciało.

Żyjemy w czasach, gdzie obciążenia naszych organizmów są ogromne, prowadzimy głównie siedzący tryb życia, w ogromnym stresie, jednocześnie zapominając o podstawowym prawie – organizm został stworzony do ruchu!!